top of page
לוג רקע שקוף.png

רוכבים קהילה במרחב גיזו-עם רוכבי שמשון ממושב תעוז לקיבוץ הראל (חינם)

כחלק מפרויקט יזמות קהילתית באזור ישוביי מרחב גיזו במטה יהודה, אנו - מועדון אופניים רוכבי שמשון - שמחים להזמינכם להשתתף במפגשי רכיבה עממיים, בהובלת מורה דרך האירוע הינו פרויקט משותף יחד עם המועצה האזורית מטה יהודה, מחלקת הישובים ומחלקת הספורט

הרישום נסגר
אירועים אחרים
רוכבים קהילה במרחב גיזו-עם רוכבי שמשון ממושב תעוז לקיבוץ הראל (חינם)
רוכבים קהילה במרחב גיזו-עם רוכבי שמשון ממושב תעוז לקיבוץ הראל (חינם)

זמן ומיקום

08 באפר׳ 2022, 8:00 – 12:30

מושב תעוז - ישלח בוייז למשתתפים, Ta'oz, Israel

אודות הטיול

עקב הגשם החזוי האירוע נדחה ל 8/4

הזמנה למפגש שני של רוכבים קהילה במרחב גיזו-טיול אופניים מודרך בין מושב תעוז לקיבוץ הראל: יום שישי  8/4

אירוע חינם בשיתוף רוכבי שמשון וגנור טיולי אופניים

כחלק מפרויקט יזמות קהילתית באזור ישוביי מרחב גיזו במטה יהודה, אנו - מועדון אופניים רוכבי שמשון - שמחים להזמינכם להשתתף במפגשי רכיבה עממיים, בהובלת מורה דרך ומדריך אופניים.  האירוע הינו פרויקט משותף יחד עם המועצה האזורית מטה יהודה, מחלקת הישובים ומחלקת הספורט.  מטרת הפרויקט: לעודד את ספורט הרכיבה על אופניים באמצעות אירועי רכיבה עממיים שיתקיימו אחת לחודש בין יישובים קרובים במרחב גיזו, לעודד היכרות בין רוכבים מקומיים ורוכבים נוספים ולהיחשף ליישובים ולאתרים ההיסטוריים במרחב. המסלול שנרכב בו, עשוי להיות בסיס לתכנון עתידי של השביל המחבר בין היישובים (שביל חוצה גיזו באופניים).  המפגש השני יתקיים ביום שישי ה 25/03/22.  שעת התחלה: 8:00. סיום משוער: 12:30. נקודת המפגש: רחבת החניה בכניסה למושב תעוז, צמוד לכביש 44. תיאור המפגש: התארגנות על אופניים וקסדות, דברי פתיחה, תדריך בטיחות קצר ויציאה בהובלתו של המדריך המקומי לרכיבה בין כרמים וחורשות, דרך אתרים בעלי עניין ואטרקציות מיוחדות. בנוסף להיכרות עם היישובים, נבקר באתרים היסטוריים במעבה היער ונחזור בשביל האופניים לנקודת ההתחלה בכניסה למושב תעוז. אורך המסלול: כ- 15 ק"מ. משך הרכיבה: 3-4 שעות. קהל היעד: רוכבי אופניים ממרחב גיזו, מכל ישוביי המועצה ומרחבי הארץ (ילדים, צעירים ומבוגרים). ניתן לצרף לרכיבה ילדים מגיל 8 ומעלה.  ילדים עד גיל 13 חייבים להגיע עם הורה מלווה.  ניתן להזמין השכרת אופני הרים חשמליות וקסדה, במחיר של  200 ש"ח לרכיבה, להזמנת אופניים - מילכה 0524546434  . כמו כן ניתן להזמין ארוחה בחאן מילכה אצל תום - "הריקשה" 0542400863  ההשתתפות באירוע ללא תשלום ופתוחה לציבור הרחב, אך מחייב הרשמה מראש.  אנא הקפידו להגיע בזמן.  הגעה עם אופניים וקסדה תקינים (לא ניתן להצטרף לרכיבה ללא קסדה). יש להביא עמכם שתייה.  ההרשמה לאירוע תסתיים ביום שלישי ה 22/03/22. נבקשכם להעביר  את ההזמנה הזו לכל מכריכם.  לרכיבה יתלוו מדריכי אופניים מוסמכים נוספים של מועדון אופניים רוכבי שמשון, עם ערכות עזרה ראשונה ורכב מאסף.  לשאלות ובירורים:  שאול  אדלר, מורה דרך 0502829191. עומר שדה, מדריך אופניים, 0502894111.

חשוב לנו לדעת כמה משתתפים מתכוונים להגיע, כיון שמספר המקומות מוגבל ועל כן נבקש מכם למלא את פרטיכם בטופס הבא:

בתודה מראש! צוות רוכבי שמשון וגנור טיולי אופניים

יש להגיע עם אופניים תקינים אחרי בדיקת בלמים, הילוכים, שרשרת, צמיגים חזקים עם חומר/ג'יפה טרי בפנימית/טיובלס.

כלי תיקון פנימית משאבה אוזן חלופית, רפידות ספייר , חיבור מהיר לשרשרת וכלי תיקון . 

הודעה לנרשמים תשלח בחמישי ב19:00 ערב עם עידכונים אחרונים ונק' מפגש בוייז.

קישור לאירוע בפייסבוק לשאלות, שיתוף, טרמפים, תמונות והזמנת חברים

במקרה של בידוד, קורונה, סגר והגבלות תנועה/נסיעה, מז"א קיצוני, גשם שלא מאפשר קיום האירוע וכיוצ"ב: 

יוצע למשתתפים תאריך חלופי - למי שלא מתאים יש אפשרות להחזר כספי או לקופון הרשמה לטיול אחר בשווי הסכום ששולם.

הטיול מתקיים לפי תקן הקורונה - יש להגיע עם מסיכות, יש להצהיר הצהרת בריאות קורונה, יש להקפיד על ריחוק חברתי 2 מ' ברכיבה ובעצירות, מי שחולה או יש לו חום או מיספטומים או בא במגע עם חולה מאומת או צריך להיות בבידוד - לא רשאי להגיע !

כל הנרשם לטיול מסכים לתנאי התקנון ותנאי השימוש של גנור טיולי אופניים המופיעים כאן: https://www.ganorbikes.co.il/policy 

כרטיסים

  • הרשמה לטיול רוכבים גיזו 2-חינם

    באופניים אישיים - קסדה חובה

    ‏0.00 ₪
    המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

bottom of page