top of page
לוג רקע שקוף.png

בוטל!! סובב ארץ ים המלח בקופון הנחה לחברי מועדון גנור

הרשמה לקבלת קופון הנחה לסובב ארץ ים המלח עם הקופון חובה להירשם ולשלם באתר הסובב https://dead-sea.bike/about/the_race/

הרישום נסגר
אירועים אחרים
בוטל!! סובב ארץ ים המלח בקופון הנחה לחברי מועדון גנור
בוטל!! סובב ארץ ים המלח בקופון הנחה לחברי מועדון גנור

זמן ומיקום

03 בדצמ׳ 2021, 6:00 – 11:00

Ein Bokek, Ein Bokek, Israel

אודות הטיול

לצערינו האירוע בוטל ע"י המועצה האיזורית תמר ומפיקי האירוע

מכתב הסבר ונהלי הזיכוי נשלחו במייל לנרשמים

לחלופין מתקיים אירוע מצומצם של יומיים - חמשוש גנור בנאות הככר וים המלח  ב2-3/12

לפרטים מלאים והפארויות הרשמה הקליקו  פה

מועצה אזורית תמר וחברת פורום הפקות גאים להציג אירוע רכיבה חדש וייחודי – מסע רכיבה עממי סביב אגן ים המלח הדרומי והקניונים

המפותלים של נחלי סדום ופרצים. זהו אירוע רכיבה הפונה לכל הרמות החל ממשפחות עם ילדים על נגררים, דרך רוכבי סוף שבוע, ועד רוכבים מנוסים שייהנו ממסלול משולב של 60 ק"מ בשטח ועל סוללות הכורכר.

לראשונה ירכבו המשתתפים על סוללות הכורכר שחוצות את ים המלח, אל תוך הים על סוללת הגבול של מפעלי ים המלח המקיפה את חלקו הדרומי של ים המלח. רק פעם בשנה מתקבלים האישורים הביטחוניים לרכב על הסוללה ובפני הרוכבים מתגלים נופים עוצרי נשימה שנשמרו עד כה רק לעובדי מפעלי ים המלח או אנשי כוחות הביטחון.

הסוללה משמשת כאזור הגבול בין שטחי ים המלח הישראלי לים המלח הירדני ועוברת כחיץ ללא גדר בין המדינות המקיימת שגרת יום משותפת ושלווה בין שני הצדדים. המסלול ברובו על שטח כורכר מהודק ושטוח. לצד הרכיבה על הסוללה, רוכבי המקצה הארוך ייהנו מרכיבת שטח במסלולי "סובב סדום" ומישור עמיעז.

כל מסלולי הרכיבה יוצאים ומסיימים במתחם האירוע הממוקם בצמוד לחוף הסולריום על הטיילת החדשה של עין בוקק. בסיום הרכיבה ייהנו המשתתפים מאקספו עם מיטב המותגים, פעילות לכל המשפחה ופינות זולה עם בירה קרה ושייקים. הפקת האירוע תעמיד שירות השכרת אופניים + קסדה ונגרר לטובת רוכבים חסרי ציוד מתאים.

המסע יתקיים ביום שישי נר חמיש של חופשת חנוכה, הזדמנות מצוינת לרדת לים המלח עם כל המשפחה, ולהנות חווית ספורט טבע ייחודית ופעילויות חווייתית לכל הגילאים.

מסלולי הרכיבה:

12 ק"מ – מסלול משפחתי – מסלול משפחתי קל, רכיבה לאורך טיילת עין בוקק מתאים למשפחות וילדים מגיל 8 (על אופניים ללא גלגלי עזר), נגררים וכסאות תינוק.

20 ק"מ – חציית הים מסע עממי לחציית ים המלח על בסיס סוללות הכורכר וטיילת עין בוקק, מתאים למשפחות וחובבים מגיל 12, רוכבים על אופני הרים / גראבל.

40 ק"מ – סובב ים המלח – מרתון רכיבה להקפת האגן הדרומי של ים המלח על סוללות הכורכר החוצות את ים המלח. מתאים לרוכבים על אופני הרים / גראבל מגיל 14 ומעלה

60 ק"מ – מהמדבר אל הים – אופניים "רגילים" / אופני emtb –המקצה הארוך מציע לרוכבים המנוסים טעימה מכל העולמות: כביש – שטח – מדבר – ים. רכיבת מרתון בנחלים פרצים וסדום ועל סוללת הכורכר החוצה את ים המלח מתאים לרוכבים על אופני הרים / גראבל מגיל 16 ומעלה.

המרוץ מתקיים ביוזמת המועצה האזורית תמר, בסיוע ובתמיכת מפעלי ים המלח (ICL), משרד התיירות וזרוע ביצועו – החברה הממשלתית להגנות ים המלח ורשות ניקוז ים המלח. את האירוע יאבטחו כוחות בטחון – משטרה וצבא.

להרשמה לקבלת קופון הנחה לסובב ארץ ים המלח  הירשמו פה  - קופון הנחה ישלח אליך במייל מיידית (וגם בווטסאפ תוך 24 שעות)

לכל נרשמי מועדון גנור ישלח 48 שעות  לפני האירוע נק' ושעת  מפגש  לרכיבה קבוצתית למסלולי 40 ו60 ק"מ  למי שרוצה לרכב יחד - מומלץ להגיע עם חולצת מועדון GANORBIKES  (להזמנת חולצה ראו למטה)

לאחר קבלת הקופון בווטסאפ - יש להירשם ולשלם באתר הסובב הרשמי בהתאם למקצה שתבחרו:

https://dead-sea.bike/about/the_race/

שימו לב - מותרת השתתפות באופנים חשמליים רק במקצה ייחודי של 60KM+EMTB

🔋 ניתן לשכור מראש אופני שטח חשמליים  לנרשמים מגיל 16+  למסלול 60 ק"מ EMTB -  לפרטים ותקנון השתתפות והרשמה למקצה 60 ק"מ EMTB    https://dead-sea.bike/event/60km/#  - להשכרת אופניים חשמליים ושיריון למידתך  (כמות מוגבלת נא לבדוק מראש במלאי לפני התשלום) - נא להזמין למטה בכרטיסים - לפרטים על האופניים החשמליים שברשותינו להשכרה https://bit.ly/3isxkhm

כל הנרשם לטיול מסכים לתנאי התקנון ותנאי השימוש של גנור טיולי אופניים המופיעים כאן: https://www.ganorbikes.co.il/policy 

כרטיסים

 • הרשמה לקבלת קופון הנחה

  הירשמו למועדון בחינם - קבלו קוד קופון המקנה 10% הנחה בהרשמה באתר סובב ארץ ים המלח, וגם תישארו מנויים למועדון גנור טיולי אופניים !

  ‏0.00 ₪
  המכירה הסתיימה
 • השכרת א.חשמליים לסובב ים המלח

  השכרת אופניים חשמליים מקצועיים וקסדה יש למלא בפרטים גובה הרוכב להתאמת מידה על פי חוק השכרה מגיל 16 ומעלה

  ‏300.00 ₪
  המכירה הסתיימה
 • מבצע - חולצת מועדון גנור קצרה

  מחיר מבצע לנרשמים לאירוע 99 ש"ח (במקום 149 ש"ח) חולצת מועדון GANORBIKES לפרטים ומידות ראה פה https://bit.ly/3kvVHKZ

  ‏99.00 ₪
  המכירה הסתיימה
 • מבצע - חולצת מועדון גנור ארוכה

  מחיר מבצע לנרשמים לאירוע 149 ש"ח (במקום 199 ש"ח) חולצת מועדון GANORBIKES לפרטים ומידות ראה פה https://bit.ly/31FHAeM

  ‏149.00 ₪
  המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

bottom of page