top of page

חוצה ישראל באופניים 2024

עודכן: 8 בינו׳

אתם מוזמנים להצטרף להמשך מסע רב-יומי של חוצה ישראל באופניים של מועדון גנור טיולי אופניים. אנא קראו עד סוף הבלוג לקבלת הקישורים לשני מקטעים של 4 ימים כל אחד של שביל ישראל באופניים במרץ ובאפריל 2021 שנפתחו להרשמה.


הקדמה: עבודות פיתוח וסלילת השביל הרשמי של חוצה ישראל באופניים טרם הסתיימו אך החלקים הרשמים שנפתחו לרכיבה הם 60 ק"מ בין ערד לנווה זוהר ו 350 ק"מ בין שדה בוקר לאילת. פרויקט השלמת שביל ישראל באופניים כולו עתיד לקחת שנים רבות. למעקב אחר התוכניות וההתקדמות מוזמנים להיכנס לאתר ISRAEL BIKE TRAIL בקישור פה

המקטעים הלא רשמיים נתונים לפרשנות שכל קבוצה בוחרת לעצמה - כאשר הרוב נצמדים לשביל ישראל (הליכה) במקומות שניתן (השביל להולכים לא חופף במלואו לשביל האופניים ויש ביניהם הבדלים רבים אך גם קטעים משותפים) גם בהקשר חשוב של עונות השנה ומידת העבירות ומז"א של ביצוע כל מקטע.


אחרי הסגר הראשון ב 24-27 מאי 2020 התחלנו את המסע ממטולה לאילת על "חוצה" ישראל לאופניים ממטולה לקיסריה, 4 ימים רצופים בהם רכבנו 240 ק"מ

הסגר השני קטע את שרשרת הרכיבות והמתנו עד ל- 3.9.2020 להמשך קטע 5 ארוך במיוחד כרכיבת לילה מקיסריה לעינת 96 ק"מ. התחלנו בלילה נעים וסיימנו בבוקר חם ולוהט אך כולם סיימו בשלום !
השלמנו גם את המקטעים של חוצה ישראל באופניים ערד-מצדה-נווה זוהר, שני שבילים יפהפיים שנחנכו רק בתחילת השנה וזכו לפופולאריות עצומה וכמות עצומה של רוכבים על שביל ישראל באופניים מדי סופשבוע.מאחר והסגרים קטעו את המסע, אנחנו מדלגים כעת לשני המקטעים הדרומיים של שב"י משדה-בוקר ועד לאילת ובאביב/סתיו נשלים את המקטע המרכזי החסר בין עינת לערד.


16-19/3 ג'-ד'-ה'-ו' שדה-בוקר - מצפה רמון - מכתש רמון - מואה צופר - צוקים - פארן - יהל 200 ק"מ קישור פה

ההרשמה בעיצומה 13 רוכבים/ות כבר הצטרפו נותרו 6 מקומות במחזור מרץ. ההרשמה בתשלום מקדמה של 350 ש"ח להבטחת מקום והיתרה שבוע ליציאה להבטחת מז"א / סגר / קורונה.

המחיר המלא רק 2400 ש"ח כולל הכול לקבוצה של 19 רוכבים (משתנה לפי מס' המשתתפים)


20-23/4 ג'-ד'-ה'-ו' יהל - נאות סמדר - שחרות - תמנע (תוספת סינגל תמנע המצוין) - אילת 161 ק"מ קישור פה


דגשים לכל טיולי חוצה ישראל של מועדון גנור

  • בחירת המשתתפים לרכוב 4 ימים שלישי-שישי ולחזור למנוחה בשבת בבית עם המשפחות.


  • רוב הרוכבים אינם שומרי שבת וביום שישי ההסעה מגיעה למרכז לאחר כניסת השבת. במידה ויש שומרי שבת שרוצים לסיים ביום שישי בבוקר ולחזור עצמאית לפני כניסת השבת - ניתן לתאם הקפצה (בתשלום נוסף).


  • כל הטיולים בשביל ישראל באופניים כוללים מיניבוס ועגלה להסעה ביום הראשון מהמרכז וחזרה ביום האחרון - העמסה ברכבת צפון ראש העין או בבית קמה לדרומיים.


  • ג'יפ ליווי ועגלה לציוד האישי של הרוכבים ולציוד מטבח לפריסות שטח ברכיבה והכנת הארוחות בוקר וערב, סיוע טכני, חילוץ, ע"ר וכו'.


  • כלכלה מלאה כולל פריסות תדלוק וחיזוק במהלך הרכיבה ע"י צוות הליווי


  • הקבוצה מעורבת גברים/נשים ואופניים חשמליים/מכניים - הקצב נקבע לפי המכניים האיטיים ואילו רוכבי החשמליים ממתינים בצמתים לאחרונים. הגיל הממוצע 55-60 שנה (בני 44 -76 השתתפו עד כה.


  • חדש 2021: אפשרות השכרת אופני שטח חשמליים מתקדמים שיכוך מלא לכל המסע במחיר מוזל.להשלמת המסע של שביל ישראל באופניים נשלים באביב (מאי-יוני) ובסתיו (אוקטובר-נובמבר) את המקטעים החסרים: פארק אפק - תל אביב - לטרון - ירושלים - בית גוברין - להב - ערד - נווה זוהר - נאות הכיכר - שדה בוקר


מוזמנים להצטרף לקב' הווטסאפ של חוצה ישראל דרום 2021 http://bit.ly/3abZ99r


להשכרת אופני שטח חשמליים/רגילים לטיולים מודרכים/עצמאיים לחצו פה לכל הפרטים והמחירים📯 קבוצת SIGNAL (פתוחה) http://bit.ly/35SlLL3

📯 קבוצת TELEGRAM (שקטה) https://t.me/ganorbikez

📯 קבוצת WHATSAPP (תפוצה שקטה - להצטרפות לתפוצה הקלק פה


לרשימת הטיולים המלאה היכנסו https://www.ganorbikes.co.il

1,219 צפיותתגובה 1

1 Comment


בכל שאלה ניתן ליצור קשר עם רן גנור 052-2588152

Like
bottom of page