טיול החודש רוכבים עם נביעות

"
"

טיול החודש "רוכבים עם נביעות" בהפקת שוונג וגנור טיולי אופניים

כל חודש למקום חדש.... לטיול החודשי הקרוב הקש  פה

   

 

הרבה FUN FUN FUN .


 *חובה להגיע עם קסדה, אופניים תקינים, פנימית רזרבית , משאבה וכלי תיקון , 3 ליטר מיים , כריך/חטיף/פרי . מומלץ משקפי שמש, כפפות, קרם הגנה, ג'קט/מעיל גשם (בחורף) וכמובן מצלמה וטלפון סלולרי טעון.


 *מומלץ מאוד לרכוב עם מגינים


 *רכב ליווי לחילוץ/פינוי/סיוע ילווה את הטיול (ימתין בנקודות מפתח לאורך המסלול).


 *במסגרת האירוע תופעל ניידת נביעות "טור דה פאן" הכוללת חלוקת מיי נביעות  וחטיף אנרגיה בתחילת וסיום המסלול , פירות העונה, כיבוד קל משתנה, טעימות מי נביעות פלוס + בטעמים חדשים , מתחם הירגעות צ'יל אאוט, מוסיקה מרגיעה  ועוד...
 

 

על המוביל:
רן גנור מבן שמן , מדריך אופניים מוסמך יוביל את הטיול . רן רוכב שטח מושבע שהפך תחביב למקצוע ומשלב את עולם ההייטק עם ההנאה שברכיבה ומנהל את חברת "גנור טיולי אופניים" לטיולי אופניים בארץ ובחו"ל.


 רן משלב את הטבע וההנאה שברכיבה יחד עם האוירה חברותית הנוצרת בקבוצה ומוביל עשרות טיולי אופניים שעיקר יחודם נוף, טבע ומיים, ואם אפשר - גם טבילה בריאה במעיין או גב מיים מדברי מזדמן.

רן מדריך במועדוני אופניים שונים במסגרת "אופניים לכולם"  ובמועדון "רוכבי שמשון", כתב את מדור "טיול החודש" במגזין "אופניים", מדריך מתנדב בסיירת רוכבי  קק"ל, מארגן את מסלולי האופניים "בשביל הבנים הדרוזים", "לזכרו של יצחק רבין" עם קק"ל, "סובב גליל עליון" עם מ.א. גליל עליון, כותב מסלולים וטיולים למשרד התיירות ולשוונג ארועי ספורט , מדריך טיולי אופניים בבולגריה וגרמניה מטעם גורדון טורס וחבר צוות המדריכים של גורדון אקטיב  בליווי תיירים המגיעים לישראל לטיולי הרים / טיולי  שטח או טורינג ועוד.

לפניה מהירה מלאו את הטופס: