בשביל הבנים הדרוזים

"
"

תודה ל1200 הרוכבים ב2015 ב 30.10.2015

תמונות ותוצאות מארוע ב 2015  באתר "בשביל הבנים" 

הגלריה של גנור טיולי אופניים פה

 

 

 תודה לכל 1100 הרוכבים ב 12.9.2014


לכל גלריות התמונות שצילמו הצלמים המקצועים - כנסו פה

גנור טיולי אופניים גאה לעמוד זו שנה שלישית ברציפות בתיכנון, אירגון וביצוע מסלולי רכיבת האופניים בארוע מרגש זה - הרשמו עכשיו ובואו לתרום ולעזור !

חברים יקרים,

לפני שנה פניתי אליכם בבקשה לסייע ולהשתתף בהקמת מפעל הנצחה פעיל לזכרם של בני העדה הדרוזית שנפלו במערכות ישראל.
בעזרתכם ביקשתי להקים את "שביל הבנים" אשר יחבר את הכפרים הדרוזיים בכרמל ובגליל ויאפשר לכולנו לטייל, ברגל ברכב ובאופניים, בנופים ובכפרים שבהם נולדו וחיו חללי העדה - להיחשף לסיפור חייהם וגבורתם, לפגוש את המשפחות, להכיר את אנשי הקהילה ואת אורחות חייהם ובעיקר, להביע הזדהות עם פועלה של העדה הדרוזית למען המדינה.
ב-4/10 התקיים אירוע הפתיחה של מפעל ההנצחה. כולנו נשארנו המומים מרמת ההתענינות של המשתתפים. למעלה מחמשת אלפים רוכבי אופניים ורצים, הגיעו לאירוע המרשים בכרמל ואני מאמין שכל אחד מהמשתתפים יכול היה לחוש באווירה הנפלאה והמיוחדת של שיתוף וקרבה שאפפה את כולנו באותו היום.
מאות מבני העדה, ויותר מכולם בני המשפחות השכולות, חזרו אלי לאחר האירוע וביקשו להביע את תודתם לכל המשתתפים, היוזמים והשותפים לדרך. מעולם לא היה מפגן אדיר כזה של הזדהות והערכה כלפי בני העדה ואיני זוכר אף אירוע שעורר התרגשות וגאווה כזו בקרב העדה כולה. רק לאחר אירוע הפתיחה המרשים והתגובות שהוא עורר בקרב חברי היהודים והדרוזים, אני מבין יותר את חשיבותו של מפעל ההנצחה ושואב מכך כוחות מחודשים להמשיך ולפתח את התכנית המלאה של "בשביל הבנים".
אני חוזר היום ופונה אליכם בבקשה להשתתף שוב באירוע השני שיתקיים ביום שישי ה-12 בספטמבר 2014.

כנסו לדף ההרשמה הירשמו והפיצו בין חבריכם.

אני מודה לכם על היענותכם ומצפה לראותכם שוב באירוע הקרוב.

בברכה,

אמל אסעד.

לפניה מהירה מלאו את הטופס: